About me
O mnie2

Nazywam się Jacek Kubicki i od ponad 10 lat prowadzę własną szkołę językową i pracuję jako lektor języka angielskiego z kursantami w różnym wieku.
Ukończyłem specjalizację pedagogiczną filologii angielskiej i filologię niderlandzką na UAM w Poznaniu otrzymując wyróżnienie za najlepszą pracę dyplomową na roku. Część studiów odbyłem na Uniwersytecie Wiedeńskim.

Od początku pragnąłem powiązać swoją karierę zawodową z nauczaniem języków, jednak nie widziałem dla siebie miejsca w ramowym systemie edukacji. I tak powstał Dialog-Świat Języków Obcych – szkoła językowa oparta na grupie zmotywowanych i zaangażowanych ludzi, która dba o kompetencje językowe setek Pobiedziszczan, nie tylko w języku Szekspira. Szeroka gama oferowanych kursów pozwoliła mi odkryć, jak różnorodne są potrzeby i umiejętności moich kursantów.

 

Skąd wziął się Pan Angielski?

Nauczanie grup przedszkolnych jest dla mnie źródłem ogromnej zawodowej satysfakcji. Odkąd pamiętam otwierając drzwi przedszkola słyszałem pełne entuzjazmu: „Pan Angielski już przyjechał!”

I tak już zostało ☺

Obecne życiowe plany sprowadziły mnie na poznańskie Świerczewo, gdzie w kameralnej atmosferze, w nowoczesnej przydomowej pracowni wyposażonej w tablicę multimedialną, pragnę zaoferować swój fach mojej nowej lokalnej społeczności ☺

Prywatnie jestem tatą pełnego energii dwulatka. Pasjonują mnie podróże, które pozwalają mi nawiązywać nowe znajomości i poszerzać własne horyzonty.